Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2009/2010

9. 4. 2010

Já vás zdravím moji milí,

v úvodu mého přispěvku se vám chci omluvit, že se zde objevuji vůbec poprvé, tak dlouho po vytvoření těchto geniálních stránek. K tomu připoji obrovský dík těm, kteří se podíleli a podílejí na vytvoření a chodu tohoto webu!!! Vyjádření díků konkrétním osobám se budu snažit vyhnout jak teď, tak v následujícím článečku.

Jsem moc rád, že jsme dali společně dohromady takovou pohodovou partu lidí, ano, a nebojím se říct partu kamarádů a přátel a vůbec. A i když jsem v úvodu říkal, že nechci jmenovat, udělám výjimku - děkuji tobě MYNY za to, že jsi s tímto nápadem přišel a dokázal ho mezi náma prosadit, za následnou myslím že bezproblémovou organizaci celé sezony!!!

Sezona 2009/2010: stručně a jasně

Nejprve bych vám všem chtěl poděkovat za celou uplynulou sezonu - děkuji vám hráčům, děkuji samozřejmě všem našim fanouškům a příznivcům, děkuji prostě všem, kteří se do rozbíhajícího se stroje jménem CHACHAŘI jakýmkoli způsobem zapojili.

Jak jste si určitě všichni všimli, tato sezona byla pro nás premiérová a myslím si, že podle toho se vyvíjela i celá sezona. Jakkoli to mohlo v průběhu ligy vypadat, já můžu a budu hodnotit naší první sezonu jen kladně. V úvodu jsme se sice všichni tak trochu hledali (jak sami sebe, tak navzájem na ledě ). S tím se samozřejmě počítalo (až na mě, já myslel, že je všechny hnedka smetem ). Nechci nikomu křivdit, ale nejspíš nejsme hráči, kteří se po pár letech sejdou na ledě a začnou všechny rubat. Marné. Takže bylo vidět, že si v úvodu ligy nedokážeme kvalitně nahrát, že si hráči na svých daných postech nehlídali svá území a své protihráče, útočníci nespolupracovali s obránci, nedostatečná tvrdost, málo vypracovaných šancí a z toho plynoucí slabá produktivita. Ovšem s přibývajícím počtem zápasů a tím i minut na ledě se to vše očividně zlepšovalo. Jako byste si začli víc věřit, víc si nahrávat a dívat se kolem sebe a důsledkem bylo více šancí a více gólů = více vítězství. Mluví za to i fakta: ve skupině o 7. - 12. místo jsme byli pouze o skóre druzí - posledních 5 zápasů = 4 vítezství (z toho 3 s nulou) a už i před tím jsme se hodně zvedli. Ale kur.. namyslete si, že už něco umíte chachárci . Jen počkejte, připravím si na vás pořádnou přípravu. Celkově jsme tedy skončili na výborném 8. místě za které vám moc děkuji. Ale zároveň vyjádřím své přání a doufám, že se v příštím ročníku soutěže umístíme mezi první šestkou .

Závěrem vám chci znovu všem poděkovat. Pro mě to byla báječná sezona s báječnými lidmi. A o to mi jde především. Věřím, že se před sezonou všichni sejdeme a všechny pak na ledě smetem .  DÍKY DÍKY DĚKUJI KLUCI

PS: Připravuji novou rubriku: BLOG Tomáše VAJGLA Paličky  - zde vás budu informovat o průběhu jednání a schůzí TJ Petřvald, kterých se Zbyňkem účastníme a bojujeme za náš hokej. První schůze jsem se již účastnil tuto středu, ale zásadní věci se začnou probírat na další schůzi - čtvrtek 15.4.2010. Poté podám zprávu.