Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chachaři - Kyjovice 3:0 - sezóna 2009-2010

7. 3. 2010

  

Chachaři – Kyjovice 3:0 (0:0,1:0,2:0) – nedohráno

Branky: 2 Jiří Onderka, Matěj Mynář

Fanoušci Chacharů: 1 (Chobot)

Nejlepší hráč zápasu: Jiří Onderka


Sestava:

René Hajdůček

Jiří Onderka, Martin Syslo --- Zbyněk Mynář, David Lyčka

Jiří Tichý, Jaromír Osyčka, Tomáš Šindel --- Radek  Blahut, Matěj Mynář, Jan Mynář --- Miroslav Javorek, David Michálek, Jan Tichý, Radim Zapletal

Trenér: Ondřej Stoniš

 

Komentář k zápasu:

Od úvodu zápasu bylo zřejmé, že vyhrát může pouze jedno mužstvu – Chachaři. Kromě Tísku snad není v soutěži slabšího soupeře. Výhra je samozřejmě pozitivní, ale vzhledem ke zmiňované kvalitě soupeře je výsledek 3:0 poměrně slabý.

Samotný zápas byl v naší režii. Kyjovice nebyly schopny se dostat do souvislejšího tlaku a hrozily jen ze sporadických brejků, se kterými však náš gólman příliš starostí neměl. My jsme se poměrně často zdržovali v obranném pásmu soupeře, ale šancí bylo poskromnu. Spíše se jednalo o střely z větší vzdálenosti nebo o závary po náhodných odrazech puku.

V první třetině gól nepadl a i šancí bylo minimum. Ve druhé třetině se prosadil svým typickým dravým průnikem zakončeným střelou pod paži gólmana Matěj Mynář. Ve třetí třetině pojistil naše vedení dvěma góly Jiří Onderka, kdy první byl vstřelen dokonce v našem oslabení. Oba góly padly po povedených střelách "golfákem", kdy především druhý byl výstavní.

Kromě gólů jsme měli dalších několik obrovských šancí a to především Tomáš Šindel, Jan i Jiří Tichý a Miroslav Javorek – chyběl především klid v zakončení nebo v případě Jirky Tichého větší důraz..

Zápas nezvládli rozhodčí s čímž se vlastně už před zápasem vzhledem k jejich obsazení počítalo. Tak dlouho pouštěli zákeřnou hru soupeře (i když i někteří naši hráči nemají úplně čisté svědomí), až zápas sklouzl do pasáže, ze které již nebylo návratu. Poměr vyloučených byl pro nás však pozitivní, takže si nemáme nač stěžovat. Těžce to však nesl soupeř a cca 3 minuty před koncem zápasu stáhl nepochopitelně své hráče z ledu.

 

Závěrečné zhodnocení:

Gólman velice spolehlivý jako vždy, kdy především v závěru si několika podařenými zákroky vysloužil tolik žádanou nulu.

Obrana tentokrát působila velice jistě, hrála důrazně (především Zbyněk Mynář a Jiří Onderka) a solidně podporovala útok (o čemž svědčí např. dva vstřelené góly Jiřího Onderky).

Útok byl poměrně bezzubý. Opět řada nepřesností, puk přeskakoval hokejky, přihrávky nenacházely spoluhráče a celkově byli útočníci statičtí. Alespoň, že Matěj Mynář odehrál svůj standard a vstřelil důležitý první gól a docela povedené utkání sehrál i Jan Mynář. Jinak útočníci za moc nestáli.

 

Moment zápasu: Hit Jiřího Onderky na námi "velmi oblíbeného" hráče soupeře ve žluté přilbě.

 

 

 

PS: Za případné faktické i formální chyby se omlouvám - nechce se mi to po sobě kontrolovat, takže to když tak někdo opravte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

paráda

(Lojza, 9. 3. 2010 18:57)

Moc pěkné

hit Jiřího Onderky

(Ondra, 8. 3. 2010 10:10)

Hit jiřího Onderky,.... krásně napsáno :-).

Byl to pěkný moment zápasu, vzhledem k tomu, že před střetem mu to jiří ještě "oznámil", že ho "trefí", pak udělal jak slíbil, k velké radosti některých hráčů. :-)
Nutno podotknout, že se jednalo o čistý zákrok.